DE PL
anfragen@krstext.com
+49 345 21379586

Katarzyna Rozentalska-Szlachta
beeidigte Dolmetscherin
und Übersetzerin für Polnisch

Tłumaczenia ustne

Muszą Państwo coś załatwić?

Jeżeli prowadzą Państwo przedsiębiorstwo w Niemczech lub chcą je dopiero założyć, jeżeli zatrudniają Państwo niemieckich pracowników lub sami pracują w Niemczech, będą Państwo od czasu do czasu potrzebować pomocy tłumacza. Jako profesjonalny, wykwalifikowany i doświadczony tłumacz języka niemieckiego oferuję Państwu niezawodny i dyskretny serwis tłumaczeniowy. Proszę do mnie zadzwonić i opisać swoją sprawę. Chętnie pomogę!

Organizują Państwo ważne wydarzenie?

Chcieliby Państwo zaprosić swoich partnerów biznesowych lub klientów na ważne wydarzenie do Polski? Proszę zgłosić się do mnie! Każde takie przedsięwzięcie wymaga rozległych przygotowań. Jeżeli zamówią Państwo na czas profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego, oszczędzą sobie Państwo problemów i nieporozumień. Chętnie doradzę Państwu w kwestii rodzajów i technik tłumaczenia ustnego.

Jadą Państwo do Niemiec?

Nieważne, czy wybierają się Państwo w podróż prywatną czy służbową. Zawsze chętnie udzielę Państwu wsparcia językowego i załatwię za Państwa wszelkie formalności związane z wyjazdem. Negocjacje z niemieckim partnerem, wizyta na targach, w warsztacie produkcyjnym w Niemczech lub po prostu wycieczka po mieście są o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, jeżeli mają Państwo u swego boku profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego.

Przegląd moich usług

Tłumaczenie konsekutywne – tłumaczenie dłuższych fragmentów wypowiedzi, z niewielkim opóźnieniem, z notatkami pomocniczymi lub bez.

Tłumaczenie liaison – tłumaczenie krótszych fragmentów wypowiedzi, z niewielkim opóźnieniem, bez notatek pomocniczych.

Tłumaczenie szeptane – specjalna forma tłumaczenia symultanicznego, mającego miejsce niemal w tym samym czasie co tłumaczona wypowiedź.